CHOVATELSKÁ STANICE ČINČIL JIHOAMERICKÝCH, KŘEČKŮ SYRSKÝCH A KŘEČÍKů DŽUNGARSKÝCH

Kde a kdy si činčilu vyzvednout

22. dubna 2016 v 11:52 | Betty

3) !POZOR!!POZOR! Kde a kdy si činčilku vyzvednout:

Naše chovatelská stanice se nachází v Brně a preferujeme osobní odběr zvířátka. Pokud bydlíte mimo Brno a nemáte možnost si pro zvířátko dojet osobně, kontaktujte kurýrní službu - http://dopravadrobnychzvirat.websnadno.cz/, která převáží živá zvířata po celé ČR do měst pouze za 300Kč nebo poproste známé aby Vám zvířátko přivezli. Naše zvířátka předávám já (Betty, majitelka CHS). Zvířátko je možno si po domluvě odebrat v chovatelské stanici nebo v místě mého pracoviště (chovatelské potřeby) v centru Brna - Bayerova. Kde přesně bydlíme si najdete v rubrice KONTAKT, kde je i mapka, jak se k nám dostanete.
Pouze v nutných případech je možnost předání zvířátka někým z mojí rodiny, ovšem pak není možnost si pohovořit o chovu či potřebám činčilky na místě, ale pouze přes email či telefon. Ty najdete v rubrice KONTAKT.

ODBĚR

- K tomu, abyjste si mohli činčilku přinést domů potřebujete přepravku. Přepravka bude určitě i dále využita, pokud bude potřeba zajít s činčilkou k veterináři (minimálně: 30 cm na délku a 20 cm na výšku). Činčilku není možno nechat přes víkend v přepravce, na to mají přepravky (i ty pro kočky) moc malé rozměry. Činčilku nedoporučujeme brát sebou na dovolenou, protože činčilky špatně snášejí cestování, vítr, horka a vlhko. Můžete ji vzít kamkoliv, kde bude mít činčilka předpřipravenou klec, ovšem doporučujeme necestovat s ní přes celou ČR.
Než si činčilku přivezete, je potřeba mít doma nachystané vybavení. Nejdůležitější je klec. Není možno chovat činčilu v akváriu. Vlhkost se v akváriu drží, což činčilám ničí jejich krásný plyšový kožíšek a mohou onemocnět zákeřnou plísní. Musíme mít tedy klec nebo skříňoklec. Dále potřebuje podestýlku, krmivo a napáječku. Vše co činčila potřebuje najdete v rubrice ČINČILA JIHOAMERICKÁ
Je možno si u nás vybavení a krmivo zakoupit při odběru činčilky v našem obchodě.

Kde nakupujeme pro zvířátka???

V našem obchodě s krmivy KRMÍTKO v centru Brna na ulici Bayerova 13

v obchodě najdete:

- kvalitní krmiva a pamlsky pro jednotlivé hlodavce od německé BIO firmy JR Farm, kterými krmíme naše hlodavce
- kvalitní základní krmivo (granule) pro činčily od německé firmy Berkel Futter, kterými krmíme naše činčilky
- kvalitní bezprašné a BIO podestýlky pro hlodavce od české firmy Firokrpa, které používáme
- hračky a vybavení klecí pro hlodavce, které používáme
- mnoho dalšího také pro pejsky, kočičky a ptáky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.